СТІНОВІ ПАНЕЛІ

Ефектний дизайн інтер'єру багато в чому залежить від вибору обробки стін. Щоб піти від "мокрих" процесів, найчастіше використовуються декоративні стінні панелі. Цей елемент декору відкриває безліч перспектив для створення незвичайного стилю в оформленні приміщення, так само є присутнім великий вибір кольорів і конструктивних комбінацій. Специфіка технології установки дозволяє використати стінні панелі для створення абсолютно рівної площини і приховати усі нерівності стін. Завдяки цій особливості ви можете відчутно заощадити на додаткових роботах по вирівнюванню стін.

Також панелі для стін притягають покупців такими якостями як ефективна звукоізоляція, хороші теплоізоляційні властивості. Висока швидкість монтажу, простота у обслуговуванні, великий вибір декоров, довговічність. В першу чергу такі системи активно застосовуються в реконструкції фабрик, заводів держ установ і комерційної нерухомості.


ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Плита: ЛДСП /МДФ / HPL
Товщина: 10 мм
Система: Алюмінієва
Колір профілю: За шкалою RAL

 

Замовити розрахунок

МАТЕРІАЛИ ЗАПОВНЕННЯ

У заповненні такі матеріали як ЛДСП, МДФ, HPL різних кольорів і текстур, дозволять Вам зробити конструкцію унікальною і максимально вписатися в інтер'єр Вашого приміщення.

ФАРБУВАННЯ ПРОФІЛЮ

Є можливість забарвити профільну систему у будь-який колір за шкалою RAL або задекорувати під структуру дерева.

ШУМОІЗОЛЯЦІЯ

Наповнюючи запанельний простір мінеральною ватою дозволить Вам, за не великі гроші, відчутно підвищити шумоізоляцію приміщення.

ВИСОКА ШВИДКІСТЬ МОНТАЖУ

При монтажі стінних панелей відсутні "Мокрі процеси", що дозволяє скоротити час запуску об'єкту.


Відео. Як ми встановлюємо стінові панелі:

Про нас

Sky Construction є одним з лідерів ринку України по інсталяції скляних конструкцій. Висока якість матеріалів, доступні ціни і індивідуальний підхід до кожного клієнта - наші головні принципи в роботі.

Виконання робіт в стислі терміни

У нас власне виробництво, свій склад фурнітури і матеріалів, кваліфіковані фахівці, це дає нам можливість виконувати замовлення в стислі терміни.

Мінімальна вартість

Своє виробництво, власна складська програма і великі об'єми замовлень дозволяють нам пропонувати одні з найнижчих цін на ринку.

Гарантія високої якості

Система контролю якості на виробництві і професійні монтажні бригади гарантують довгий термін служби наших конструкцій.