СКЛЯНІ ПЕРЕГОРОДКИ В АЛЮМІНІЄВОМУ ПРОФІЛІ

Для того, щоб розділити офісний простір і виділити в приміщенні функціональні зони все частіше використовують стаціонарні офісні перегородки. Вони є повним аналогом капітальної стіни, забезпечуючи відмінну шумоізоляцію кабінету і відповідно комфортну роботу співробітників, але при цьому їх легко трансформувати і переробити.Стаціонарні перегородки складаються з алюмінієвої профільної системи в заповненні якої застосовуються різні матеріали: матове або прозоре скло, ламіноване ДСП різних кольорів і відтінків, жалюзі. Виходячи з обраних матеріалів, конструкція може складатися з прозорих, глухих і комбінованих секцій.Також в системі стаціонарних перегородок розроблені алюмінієві двері, які встановлюються не тільки в перегородку, але і в окремі отвори. Алюмінієві двері зі склом відрізняються високою надійністю, міцністю, практичністю і функціональністю.


ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Товщина системы: 70 мм
Максимальна висота: 3500 мм
Шумоізоляція: 25-35 дб
Фурнітура: Натискна
Заповнення: ДСП 10мм / Скло 4 5 6 мм / Жалюзі
Вид скла: Прозоре / матове/ тоноване в масі / діамант

ВИДИ СКЛЯНИХ ПЕРЕГОРОДОК В АЛЮМІНІЄВОМУ ПРОФІЛІ:

Прозорі перегородки мають все більший попит. Їх завдання – створити сучасний інтер’єр. Основним матеріалом в заповненні прозорих перегородок є скло, яке може встановлюватися як в один, так і в два контури. У секції з подвійним склінням можуть монтуватися керовані жалюзі. Такі перегородки, окрім хорошої шумоізоляції забезпечують необхідний рівень конфіденційності, і відповідно зручність і комфорт роботи.

Замовити розрахунок

Непрозоре (глухе) заповнення перегородок застосовується для капітальної обробки офісного простору. У заповнення цих перегородок встановлюється два контури що ламінує ДСП завтовшки 10мм, між якими можна встановити шар шумопоглинаючого матеріалу, для поліпшення звукоізоляції приміщення. Велика колірна гамма що ламінує ДСП дозволяє скомпонувати колір перегородки з кольором меблів і стін, що створює ефект завершеності офісного інтер’єру.

Замовити розрахунок

Комбіноване заповнення перегородок-це поєднання одночасно прозорих і непрозорих секцій. Як правило, у них прозорий «верх» і непрозорий «низ», але глухі і скляні секції в комбінованих перегородках можуть поєднуватися в будь-яких варіаціях і пропорціях. У будь-який момент можна замінити панелі або перекомбінувати їх.  Глухі секції в нижній частині перегородок дозволяють прокласти всередині себе всі необхідні комунікації – силову проводку, СКС та ін.

Замовити розрахунок

ВИБІР ЛДСП

Використання ЛДСП різних кольорів і текстур, дозволяє зробити конструкцію унікальною і максимально вписатися в інтер'єр Вашого приміщення.

ВИБІР СКЛА

Скло може бути, як прозорим, так і тонованим в масі, матованим і надпрозорим.

ФАРБУВАННЯ ПРОФІЛЮ

Є можливість забарвити профільну систему у будь-який колір за шкалою RAL або задекорувати під структуру дерева.

ДЕКОРУВАННЯ СКЛА

Скло можна декорувати за допомогою нанесення плівок, матування, художнього матування так само є можливість інтегрувати жалюзі.


Про нас

Sky Construction є одним з лідерів ринку України по інсталяції скляних конструкцій. Висока якість матеріалів, доступні ціни і індивідуальний підхід до кожного клієнта - наші головні принципи в роботі.

Виконання робіт в стислі терміни

У нас власне виробництво, свій склад фурнітури і матеріалів, кваліфіковані фахівці, це дає нам можливість виконувати замовлення в стислі терміни.

Мінімальна вартість

Своє виробництво, власна складська програма і великі об'єми замовлень дозволяють нам пропонувати одні з найнижчих цін на ринку.

Гарантія високої якості

Система контролю якості на виробництві та професійні монтажні бригади гарантують довгий термін служби наших конструкцій.