СКЛЯНА ОГОРОЖА

Завдяки стрімко розвивающимся технологіям обробки скла, скляні огорожі стали невід'ємною частиною сучасних архітектурних і дизайнерських проектів. Скляні огорожі візуально збільшують простір, надають витонченість і легкість приміщенню, наповнюючи його повітрям і світлом, не будучи масивними і громіздкими на вигляд, при цьому, не поступаючись в питаннях безпеки і комфортабельності, класичним огорожам з металу. Скляні огорожі ідеально вписуються в будь-який інтер'єр, що забезпечило їх широке застосування як в приватному будівництві, так і при облаштуванні внутрішнього простору офісу або торгівельного центру. Скляні огорожі широко застосовуються як на вулиці, так і всередині приміщень. Індивідуальний підхід в поєднанні з такими можливостями дозволяє втілити якщо не будь-які, то однозначно багато архітектурних фантазій.


ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Скло: Триплекс / Моноскло
Триплекс: 6х1х6 / 8х1х8
Моноскло: 10 мм /12 мм / 19 мм
Кріплення: Точкове / Клемне / На стійку
Вид скла: Прозорий, матовий, тонований в масі, діамант

ОСНОВНІ ВИДИ ОГОРОЖ:

Скляні огорожі з точковим кріпленням скляних панелей. Кріплення такої суцільної скляної огорожі відбувається в торець перекриття або сходового маршу за допомогою спеціальних затискних точкових кріплень, як правило, виконаних з нержавіючої сталі. Кріпильні елементи фіксуються в бетонному масиві за допомогою спеціальних хімічних анкерів, що забезпечує їх надійну фіксацію. Такий тип кріплення дуже популярний і відносно недорогий. Скляні огорожі з точковим кріпленням ідеально підходять для огорожі сходових маршів, внутрішніх балконів, атріумів і т. д.

Замовити розрахунок

Скляні огорожі з нижнім прихованим кріпленням скляних панелей. У такій конструкції використовуються панелі виконані з багатошарового загартованого скла триплекс. Кріплення скляної панелі відбувається за допомогою нижнього несучого алюмінієвого профілю з різьбовими затискачами (клемами), після монтажу закриваються декоративними накладками. Несучий профіль можна закріпити поверх підлоги або в торець перекриття. Зверху на огорожу можна встановити поручень. Такі суцільноскляні конструкції ідеально підходять для огорожі відкритих терас, басейнів, літніх майданчиків і т. д.

Замовити розрахунок

Скляні огорожі з несучими стійками (скляні огорожі стійкового типу). У такому огородженні скляні панелі кріпляться між стійками (або на них), які приймають на себе основне навантаження. В якості стійок використовуються металевий профіль круглого або прямокутного перетину, виготовлений з полірованої нержавіючої сталі або «чорного» металу пофарбованого порошковою фарбою. У верхній частині таких огорож, як правило, встановлюється поручень. Конструкції на стійках дозволяють використовувати скляні панелі невеликої товщини, що забезпечує малу вагу конструкції. Ця система широко застосовується при огородженні терас, балконів, сходових маршів і т. д.

Замовити розрахунок

Такий вид зовнішніх огорож як скляні паркани – це новинка на сучасному ринку. Конструкції парканів зі скла можуть бути різними. Наприклад, популярні скляні паркани, в яких основне навантаження несуть металеві стійки або ж стійки з каменю або цегли. Також викликають інтерес скляні паркани без масивних стійок, а в якості ребра жорсткості використовується все те ж скло фрагментами приблизно 500мм, встановлене перпендикулярно основній огорожі. Це поки рідкісний вид парканів зі скла, якась новинка, проте, він все більше викликає інтерес у архітекторів і дизайнерів. Такі паркани якнайкраще підходять для створення ексклюзивних огорож ресторанів, готелів, приватних резиденцій і вілл, де дуже велике значення надається іміджу.

Замовити розрахунок

Вибір скла

скло може бути, як прозорим, так і тонованим в масі, матованим і надпрозорим.

Фарбування фурнітури

є можливість пофарбувати профільну систему, стійки і точкові кріплення в будь-який колір за шкалою RAL.

Вибір фурнітури

найширший асортимент стійок, точкових кріплень, поручнів, є можливість створення унікальних елементів кріплення і вузлових рішень.

Декорування скла

скло можна декорувати за допомогою нанесення плівок, матування, художнього матування і фарбування різними методами.


Про нас

Sky Construction є однією з лідерів ринку України з інсталяції скляних конструкцій. Висока якість матеріалів, доступні ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта — наші головні принципи в роботі.

Виконання робіт в стислі терміни

у нас власне виробництво, свій склад фурнітури і матеріалів, кваліфіковані фахівці, це дає нам можливість виконувати замовлення в стислі терміни.

Мінімальна вартість

Своє виробництво, власна складська програма і великі обсяги замовлень дозволяють нам пропонувати одні з найнижчих цін на ринку.

Мінімальна вартість

Система контролю якості на виробництві та професійні монтажні бригади гарантують довгий термін служби наших конструкцій.

Відео. Як ми встановлюємо скляні огорожі:

Установка скляної огорожі тераси:

Установка скляного огородження сходів: