СКЛЯНІ ДВЕРІ

Одну з головних ролей в інтер'єрі грають двері, і по тому, яким буде вхід в приміщення, можна заздалегідь передбачити весь внутрішній ремонт. Скляні двері прикрасять будь-який дизайнерський проект. Адже зараз на вибір можна замовити цікаві варіанти дверей з суцільноскляним полотном як в алюмінієвій коробці, так і без неї, так само саме скляне полотно може бути обрамлено профілем і так далі. При цьому присутній широкий асортимент різної фурнітури від брендового Китаю до італійських преміум колекцій. Легкі на вигляд форми скляних дверей абсолютно безпечні у використанні, тому їх без обмежень можна встановлювати в будь-яких приміщеннях як всередині будівлі, так і зовні.


ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 

Скло: Гартоване 8-10 мм
Максимальна висота 3000 мм
Фурнітура: Накладна / Натискна
Вид скла: Прозорий, матовий, тонований в масі, діамант

 


ВИДИ СКЛЯНИХ ДВЕРЕЙ:

У сучасних інтер’єрах знайшлося місце багатьом нестандартним рішенням, одним з яких стали розпашні скляні двері в алюмінієвій коробці. Такі двері складаються з наступних основних елементів: це алюмінієва коробка, вона йде максимально декоративною і може бути пофарбована в будь-який колір за шкалою RAL. Наступний, невід’ємний елемент, це само полотно, в якості якого виступає гартоване скло 8 мм, воно може бути прозорим, надпрозорим, тонованим в масі, матованим, декорованим плівками та інше. І на завершення йде якісна фурнітура, яка має кілька варіантів виконання на будь-який смак. Алюмінієві скляні двері відрізняються стильним зовнішнім виглядом, практичністю, довговічністю і вважаються одним з найбільш популярних варіантів як для приватного сектора, так і для комерції.

Замовити розрахунок

Вхідні скляні двері з маятниковим механізмом в основному встановлюються в громадських установах, в побуті їх можна зустріти набагато рідше. Маятникові скляні двері відкриваються в двох напрямки, можуть бути одностулкові або двостулкові, полотна кріпляться безпосередньо до підлоги і стелі. Додатково проводиться монтаж підлогового доводчика, завдання якого – повернути двері в закрите положення або зафіксувати її у відкритому положенні під кутом 90 градусів. Дана функція передбачена у всіх моделей для правильної експлуатації двері і захисту пальців від випадкового защемлення. Такий тип скляних дверей, дуже практичний, довговічний, завжди чудово вписується в інтер’єр будь-якої будівлі, підкреслюючи його статусність.

Замовити розрахунок

Розсувні міжкімнатні двері відрізняються компактністю і дозволяють набагато економічніше використовувати вільний простір. Ковзаючі по напрямних треках скляні панелі рухаються безшумно і ніколи не відчиняться від протягу. Рух стулок відбувається уздовж стіни, при відкриванні вони зсуваються в сторону. Розсувні міжкімнатні двері мають верхній підвіс, ролики з кареткою рухаються по верхній рейці, не порушуючи цілісність підлогового покриття. Полотна системи, як правило, виконані із загартованого скла товщиною 10 мм. Скло може бути прозорим, матованим і тонованим в масі. Розсувні скляні двері-це відмінне рішення як для комерційних структур, так і для приватного сектора.

Замовити розрахунок

Вибір скла

Скло може бути, як прозорим, так і тонованим в масі, матованим і надпрозорим.

Фарбування профілю

Є можливість пофарбувати профільну систему в будь-який колір за шкалою RAL або задекорувати під структуру дерева.

ВИБІР ФУРНІТУРИ

Можливість використання фурнітури різних моделей, конфігурацій і брендів від якісного Китаю до Німецької і Італійської фурнітури преміум класу.

ДЕКОРУВАННЯ СКЛА

Скло можна декорувати за допомогою нанесення плівок, матування, художнього матування і фарбування різними методами.


Про нас

Sky Construction є однією з лідерів ринку України з інсталяції скляних конструкцій. Висока якість матеріалів, доступні ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта — наші головні принципи в роботі.

Виконання робіт в стислі терміни

У нас власне виробництво, свій склад фурнітури і матеріалів, кваліфіковані фахівці, це дає нам можливість виконувати замовлення в стислі терміни.

Мінімальна вартість

Своє виробництво, власна складська програма і великі об'єми замовлень дозволяють нам пропонувати одні з найнижчих цін на ринку.

Гарантія високої якості

Система контролю якості на виробництві і професійні монтажні бригади гарантують довгий термін служби наших конструкцій.