СКЛЯНІ ПЕРЕГОРОДКИ

Суцільноскляні перегородки - це вид безрамних конструкцій, який застосовується для розділення як офісного, так і житлового простору, при цьому межі між приміщеннями візуально стираються, створюються функціональні робочі зони, в які безперешкодно проникає сонячне світло. Ці перегородки повністю безпечні для людини, оскільки виготовляються із загартованого скла завтовшки 10-12 мм Суцільноскляні перегородки хороші тим, що вони відмінно переносять різкі перепади температур, вигини, удари, прості у обслуговуванні, швидко монтуються. У перегородку можна встановити суцільноскляні двері різних типів відкривання : розпашні, маятникові, розсувні.


ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Заповнення: Скло гартоване
Товщина: 10-12 мм
Стандартна висота: До 3200 мм
Фурнітура: Натискна/ Накладна
Профіль алюмінієвий: П-подібний/ Клемний
Вид скла: Прозорий, матовий, тонований в масі, діамант
Двері: Розсувні, розпашні, маятникові

СКЛЯНІ ДВЕРІ ДІЛЯТЬСЯ НА:

Розсувні скляні двері (двері-купе) являють собою створку, або декілька, які ходять уздовж тієї, що направляє, закріпленої над дверним отвором паралельно стіні, і, таким чином, здійснюють систему відкривання дверей. Дуже зручні для невеликих приміщень, коли немає можливості помістити розпашну конструкцію. Розсувні двері значно економлять простір в кімнаті. Такий тип відкривання широко застосовується як в комерції, так і в інтер’єрі приватного будинку. Є маса варіантів виконання, можливих декорів і конфігурацій.

Замовити розрахунок

Маятникові скляні двері можуть мати одну або дві стулки і відкриватися як всередину приміщення, так і назовні. Двері, при такому типі відкривання, обов’язково повинні мати доводчик, який допоможе зафіксувати скляне полотно в закритому положенні. Такі двері встановлюватися, як в окремий отвір, так і можуть бути інтегровані в суцільноскляну перегородку. Маятникові двері можуть застосовуватися в якості скляних вхідних дверей в приміщення і міжкімнатних дверей. Основні клієнти – підприємства, офісні центи, ТРЦ і інші комерційні об’єкти.

Замовити розрахунок

Суцільноскляні двері в алюмінієвій рамі частенько стають невід’ємним елементом для створення неповторного дизайну приміщення. Різноманітні види скла і техніки декору перетворюють конструкцію, надаючи їй невагомість і легкість. Суцільноскляні двері комплектуються коробкою з алюмінієвого профілю і відрізняються високою надійністю, міцністю, практичністю і функціональністю. Широко застосовуються як в комерції, так і в приватному секторі.

Замовити розрахунок

ВИБІР СКЛА

Скло може бути, як прозорим, так і тонованим в масі, матованим і надпрозорим.

ФАРБУВАННЯ ПРОФІЛЮ

Є можливість забарвити профільну систему у будь-який колір за шкалою RAL або задекорувати під структуру дерева.

ВИБІР ФУРНІТУРИ

Можливість використання фурнітури різних моделей, конфігурацій і брендів від якісного Китаю до Німецької і Італійської фурнітури преміум класу.

ДЕКОРУВАННЯ СКЛА

Скло можна декорувати за допомогою нанесення плівок, матування, художнього матування і фарбування різними методами.


Про нас

Sky Construction є одним з лідерів ринку України по інсталяції скляних конструкцій. Висока якість матеріалів, доступні ціни і індивідуальний підхід до кожного клієнта - наші головні принципи в роботі.

Виконання робіт в стислі терміни

У нас власне виробництво, свій склад фурнітури і матеріалів, кваліфіковані фахівці, це дає нам можливість виконувати замовлення в стислі терміни.

Мінімальна вартість

Своє виробництво, власна складська програма і великі об'єми замовлень дозволяють нам пропонувати одні з найнижчих цін на ринку.

Гарантія високої якості

Система контролю якості на виробництві і професійні монтажні бригади гарантують довгий термін служби наших конструкцій.