СКЛЯНІ РОЗСУВНІ СИСТЕМИ

Установка розсувних скляних перегородок стала останнім часом дуже модною тенденцією. Вони безпечні завдяки використанню у виробництві загартованого скла. Інноваційні технології і технологічний прогрес дозволяє створювати розсувні перегородки і двері зі скла, які дозволяють звільняти світловий отвір до 90%, при цьому такі конструкції володіють усіма необхідними властивостями – функціональність, комфорт, респектабельний зовнішній вигляд і можуть використовуватися при облаштуванні просторів в офісах і житлових приміщеннях, в торгових центрах і ресторанах, так само вони знайшли широке застосування в приватному секторі в розрізі скління терас, альтанок, басейнів і літніх будинків.При повній безпеці у використанні вони прекрасно захищають приміщення від вітру, шуму і перепаду температур. І навіть в зимовий період, при наявності в приміщенні джерела опалення, можна комфортно використовувати такі приміщення. При цьому всі матеріали є екологічно чистими-все це говорить на користь вибору скляних розсувних систем.


ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розсувна система Алюмінієва
Максимальна висота 3000 мм
Заповнення конструкції: Скло гартоване
Товщина скла: 10 мм
Вид скла: Прозорий, матовий, тонований в масі, діамант

ВИДИ СКЛЯНИХ РОЗСУВНИХ СИСТЕМ:

Поворотно-складна система призначена для скління альтанок, веранд, терас, балконів і лоджій. Стулки в цій системі пересуваються по нижній і верхній алюмінієвій направляючій і складаються «книжкою» у одній зі стін. Система є нижньоопорною, відповідно основне навантаження припадає на низ отвору, що дозволяє піти від потужної, дорогої закладної у верхній частині отвору. Система дозволяє склити приміщення різної форми: Прямі, Г-образні, П-образні, радіусні і складної форми з декількома кутами. У даній системі використовується загартоване скло 10мм, висота стулок до 3000 мм. Ущільнення між стулками виконані з алюмінію або силікону.

Замовити розрахунок

Слайдингова система призначена для скління житлових приміщень, терас, альтанок, балюстрад, літніх веранд ресторанів і кафе. У даній системі скла рухаються на роликах по полозах нижнього профілю, заїжджаючи одна за іншу, як двері в шафі-купе. Такі секції можуть складатися з будь-якого боку, утворюючи пакет з двох і більше стулок, система може перекрити отвір 10 метрів і більше. Відкриття та закриття займає мінімум зусиль і часу з Вашого боку. Представлена система є нижньоопорною, що дозволяє піти від дорогої верхньої закладної. За допомогою цієї системи можна склити приміщення будь-яких конфігурацій, крім радіусних. Самі стулки можуть бути виконані як із загартованого моноскла товщиною 10мм, так і з застосуванням склопакета для більш високого теплозахисту. Висота стулок досягає 3000 мм. Ущільнення між стулками виконані з алюмінію і фетрового ворсу.

Замовити розрахунок

Безпорогова підвісна система призначена для скління альтанок, веранд, терас, скляних фасадів кафе і ресторанів, а також для створення інтер’єрних розсувних скляних перегородок всередині приміщень. Стулки з легкістю переміщуються по верхній направляючій, система складається за принципом “гармошки” і паркується біля однієї зі стін. У розкладеному стані крайня стулка служить в якості дверей. Основні переваги даних систем полягають в тому, що вони дозволяють звільнити до 90% світлового отвору при цьому абсолютно не мають нижньої направляючої (поріг відсутній). Вони безпечні і прості в експлуатації, прекрасно захищають приміщення від шуму, вітру і перепаду температур, використовуються тільки екологічно чисті матеріали (алюміній, скло) – що ще раз підкреслює правильність вибору скляних розсувних перегородок і дверей.

Замовити розрахунок

ВИБІР СКЛА

Скло може бути, як прозорим, так і тонованим в масі, матованим і надпрозорим.

ФАРБУВАННЯ ПРОФІЛЮ

Є можливість забарвити профільну систему у будь-який колір за шкалою RAL або задекорувати під структуру дерева.

ВИБІР ФУРНІТУРИ

Можливість використання фурнітури різних моделей, форм і конфігурацій.

ДЕКОРУВАННЯ СКЛА

Скло можна декорувати за допомогою нанесення плівок, матування, художнього матування і фарбування різними методами.


Відео. Як ми встановлюємо скляні розсувні системи:

Про нас

Sky Construction є одним з лідерів ринку України по інсталяції скляних конструкцій. Висока якість матеріалів, доступні ціни і індивідуальний підхід до кожного клієнта - наші головні принципи в роботі

Виконання робіт в стислі терміни

У нас власне виробництво, свій склад фурнітури і матеріалів, кваліфіковані фахівці, це дає нам можливість виконувати замовлення в стислі терміни.

Мінімальна вартість

Своє виробництво, власна складська програма і великі об'єми замовлень дозволяють нам пропонувати одні з найнижчих цін на ринку.

Гарантія високої якості

Система контролю якості на виробництві і професійні монтажні бригади гарантують довгий термін служби наших конструкцій.