СКЛЯНІ НАВІСИ

Скляний козирок не тільки захищає від негоди, але і є значущим елементом всієї будівлі.Козирки і навіси, виготовлені зі скла, можуть витримувати досить великі навантаження, мають дуже високу міцність, мають стійкість до відколів, подряпин, мають гарний вигляд і тривалий експлуатаційний термін.Основним матеріалом для виготовлення таких захисних виробів є триплексне скло, при розбитті, плівка, яка з'єднує два розжарених скла між собою, утримає конструкцію і не дасть склу висипатися. Ні в якому разі не можна використовувати моноскло.Технологія виготовлення скляних козирків дозволяє врахувати всі індивідуальні побажання замовників, виконати виріб в будь-якій кольоровій гамі, в різноманітному стильовому оформленні. Скляні конструкції прекрасно вписуються в будь-який архітектурний стиль.

Стеклянный козырек навес

ОСНОВНІ ВИДИ СКЛЯНИХ КОЗИРКІВ

Одне з найбільш привабливих і витончених рішень-козирок на вантах (тягах). Скло виконує несучу функцію, кріпиться прилеглою стороною до стіни. Консольний край фіксується металевими тягами, закріпленими під кутом до фасаду. Скло знаходиться в підвішеному стані. При правильному співвідношенні товщини скла до відстані вильоту від фасаду будівлі, скляний козирок на тягах з легкістю витримує снігове навантаження. Кількість всієї необхідної фурнітури зведено до мінімуму.

Замовити розрахунок

Скляні навіси є фактично одним з різновидів світлопрозорих козирків. Основними відмінностями є наявність додаткових підтримуючих опор і велика площа. Також скляний навіс може бути спроектований в якості самостійної конструкції: ганок будинку, офісу, торгового центру, окремо стоїть альтанка, басейн, місце паркування автомобіля, зупинка громадського транспорту, тераса кафе або ресторану.

Замовити розрахунок

У тих випадках, коли немає можливості використовувати скляний козирок на тягах, можливе застосування додаткової підконструкції з металу, яка повинна забезпечити розподіл навантажень на елементи скління козирка і мінімізацію їх прогинів, що виникають під впливом власної ваги, вітрової і снігового навантажень. До металевого профілю кріпляться додаткові шарнірні кріплення, кількість яких розраховується виходячи з габаритів козирка. Використання підконструкції дозволяє встановлювати козирки з максимальним виносом.

Замовити розрахунок

Ще одним різновидом навісів зі скляним заповненням є металеві козирки з консольної металоконструкцією, на яку покладаються функції несучої конструкції. Складні складальні елементи скляних накриттів дозволяють побудувати козирки різних розмірів, форм і конфігурацій. Кріплення скла до металоконструкції здійснюється за допомогою шарнірних ротул, що компенсують термічні деформації скла і конструкції, впливу вітрових і снігових навантажень.

Замовити розрахунок

Вибір триплексу

триплекс може бути, як прозорим, так і тонованим в масі, матованим і надпрозорим.

Фарбування фурнітури

є можливість пофарбувати все кріплення, вант, консолі в будь-який колір за шкалою RAL або задекорувати під структуру дерева.

Вибір фурнітури

найширший асортимент консолей, точкових кріплень, вант, є можливість створення унікальних елементів кріплення і вузлових рішень.

Декорування триплексу

є можливість використовувати різнокольорові плівки або фарбування скла, які запечуться між склом.


Про нас

Sky Construction є однією з лідерів ринку України з інсталяції скляних конструкцій. Висока якість матеріалів, доступні ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта - наші головні принципи в роботі.

Виконання робіт в стислі терміни

У нас власне виробництво, свій склад фурнітури і матеріалів, кваліфіковані фахівці, це дає нам можливість виконувати замовлення в стислі терміни.

Мінімальна вартість

Своє виробництво, власна складська програма і великі обсяги замовлень дозволяють нам пропонувати одні з найнижчих цін на ринку.

Гарантия высокого качества

Система контроля качества на производстве и профессиональные монтажные бригады гарантируют долгий срок службы наших конструкций.