Дилерам, Дизайнерам, Архітекторам


Запрошуємо до співпраці дилерів, дизайнерів та архітекторів!

Ми відкриті для співпраці з дилерами, дизайнерами, архітекторами та всіма, хто готовий працювати з нашою продукцією. За довгий час роботи ми накопичили величезний досвід в реалізації проектів різного ступеня складності.

Вже більше 10 років ми активно займаємося виготовленням і установкою різних скляних, алюмінієвих конструкції, а також сантехнічних перегородок, якість яких підтверджується відгуками і рекомендаціями наших партнерів.

Стати нашим дилером може будь-яка фірма або приватний підприємець незалежно від форми власності.

Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте великі переваги, адже компанія «Скай Контстракшн» є лідером ринку конструкцій зі скла/ДСП/ЛДСП/HPL.

Умови роботи та додаткові можливості:

1. Ми надамо додаткові Оптові знижки при великих обсягах продажів.

2. Ми запропонуємо вигідний варіант доставки продукції.

3. Персональний менеджер допоможе вам обробити і скорегувати замовлення.

4. Інструкція по збірці наших систем

5. Гарантія якості матеріалів і комплектуючих / сертифікати

Ви самі вибираєте форму співпраці:

1. Це повна співпраця.

2. Це переадресування до нас замовників, які бажають мати “сучасний інтер’єр зі скла” або, “практичні офісні перегородки” за винагороду від замовлення.

Ми готові запропонувати кращі ціни, надати допомогу зі складними конструкціями, організувати безкоштовний замір, а також швидко надавати консультацію (як онлайн, так і в телефонному режимі).

Якщо ви зацікавилися нашою пропозицією, зателефонуйте (097) 588-65-94 або напишіть на office@sky-c.com.ua. ми відповімо на всі ваші запитання і обговоримо комфортні для вас умови співпраці.

Заповніть поля, і ми передзвонимо Вам найближчим часом.