Стінова панель

Декоративні стінові панелі-новий крок в питанні оформлення інтер’єру. Це практичний, швидкий і економний спосіб оформлення будь-якого приміщення:

домашнього інтер’єру;
офіс;
торгової площі;
Ресторану, кафе;
готелі і т. д.

Стінові панелі для внутрішньої обробки мають масу переваг, серед яких варто виділити широкий асортимент декорів, високий рівень якості і проста установка. Сучасні методики виготовлення стінових панелей дозволили цьому матеріалу стати одним з лідерів в світі оздоблювальних матеріалів.

Ламіновані стінові панелі

Основою такої панелі є ДСП з ламінованим покриттям-очищена, зволожена дрібна деревна стружка скріплюється під високим тиском за допомогою спеціального клеїть речовини в міцну плиту. В результаті виходить надійний матеріал, який добре зарекомендував себе в будівництві та ремонті. Ламіноване покриття плити виконує як декоративну роль, так і функціональну – захищає від вологи, ударів, впливу прямих сонячних променів і високих температур. Лицьова сторона оформляється в різних варіантах – під дерево, камінь, плитку і т. д.

Переваги декоративних стінових панелей
Практичність і довговічність.  Дотримання основних правил при монтажі гарантує тривалий термін експлуатації. Крім того, такі панелі не вимагають особливого догляду – досить простий прибирання з використанням побутових миючих засобів.
Стійкість до зовнішніх впливів. У цьому пункті мова йде як про механічні дії (ударах, тиску, дряпанні), так і стійкість до високих температур, хімічних речовин, підвищеної вологості і т. д.
Простота монтажу. Установка стінових панелей не займає багато часу і не вимагає проведення капітальних робіт по ремонту. Також головною перевагою є їх властивість приховувати всі нерівності стіни, за рахунок чого до проведення монтажу немає необхідності вирівнювати стіни і проводити інші “мокрі” будівельні роботи.
Безпека та екологічність. Завдяки таким показникам нерідко ламіновані стінові панелі можна побачити в школах, лікарнях і дитячих садках. Натуральні матеріали, з яких виготовлена ламінована плита не викликають алергічних реакцій і не виділяють речовин шкідливих для здоров’я людини.
Економічність. Завдяки своїй довговічності і практичності, з часом, декоративні стінові панелі можуть вийти дешевше ніж більш звичні шпалери або фарбування стін.
Гігієнічність. Крім простоти в питанні прибирання, стінові панелі також не вбирають в себе вологу, перешкоджають утворенню грибка і цвілі.

Установка стінових панелей

Простота монтажу стінових панелей-одне з основних переваг, за рахунок яких даний матеріал отримав свою популярність. Буквально протягом декількох годин можна перетворити ціле приміщення, отримавши готовий ремонт.

Технологія монтажу передбачає установку на оцинкований каркас або дерев’яну обрешітку.  Варіант кріплення вибирається в залежності від рівня вологості приміщення – в сухих можна використовувати дерево, при наявності ризику впливу вологи – панелі кріпляться на оцинкований профіль.

Важливим моментом є теплоізоляція конструкції-після установки обрешітки до стіни, її осередки заповнюються пінопластом або іншим матеріалом для підвищення звуко – і теплоізоляції. Цей шар значно підвищує рівень комфорту використовуваного приміщення і захищає панелі від впливу вологи.

Стінові панелі на замовлення в Києві

Компанія SKY Construction виробляє станові панелі для офісних, промислових і житлових приміщень. Ми пропонуємо широкий асортимент ламінованих панелей різних форм, розмірів і забарвлення.

Переваги роботи з нами:

прорахунок рахунки займає менше доби;
терміни виробництва-не більше 5 днів;
10 років гарантії на виконані роботи.

У величезному асортименті будівельних матеріалів для оздоблення стін, стінові панелі є одним з найбільш виграшних варіантів. Наша компанія виробляє декоративні стінові панелі на замовлення із застосуванням сучасних технологій, відповідним найвищим стандартам якості.