сантехнические писсуарные перегородки

Пісуарні перегородки

Сьогодні значно зросли вимоги до обладнання санвузлів в громадських приміщеннях. В першу чергу причиною цього є необхідність підтримки високого рівня гігієни, а також забезпечити комфорт використання, надання особистого простору людині, яка вирішила скористатися громадської вбиральні.

У слідстві цього з’явилося безліч варіацій сантехнічних перегородок, серед яких часто зустрічаються також пісуарні.

Облаштування пісуарних перегородок в туалеті дозволяє:

вирішити питання організації простору приміщення;
підвищити рівень ергономічності і комфорту використання;
відповідати гігієнічним вимогам.

Такий широкий діапазон функціональних питань, робить конструкцію туалетних перегородок важливою і актуальною для будь-якого санвузла громадського користування.

Види пісуарних перегородок

Перегородки для пісуарів, як правило, виготовляються в комплекті з туалетними або душовими перегородками. Це дозволяє виконати всі елементи в єдиному стилі і значно мінімізувати витрати часу і грошей.

Також, як і туалетні, пісуарні перегородки багато в чому розрізняються матеріалом заповнення. Ми пропонуємо варіанти з ламінованого ДСП різної товщини і пластика HPL.

Основні види перегородок в туалет:

Кабінки Лайт+ – конструкція, що відрізняється простим монтажем і доступною вартістю. Підстава перегородки-каркас з анодованого алюмінієвого профілю, який можна пофарбувати в будь-який з кольорів шкали RAL. Матеріал заповнення-ламінований ДСП (18 мм). Він просто в роботі і не вимагає особливого догляду. Ламіновані ДСП панелі мають високу стійкість до вологи, за рахунок чого успішно використовуються як матеріал для облаштування санвузлів.
Кабінки Комфорт-мають більш стійку конструкцію, яка розрахована на приміщення з високим рівнем інтенсивності використання. Для цього класу перегородок використовується ЛДСП з шириною 25 мм.це значно підвищує комфорт використання і довговічність конструкції. Крім того, передбачений широкий асортимент декоративних можливостей для оформлення ламінованого покриття плити.
Кабінки Преміум-відрізняється від попередніх варіантів безкаркасної конструкцією і матеріалом заповнення. В даному випадку використовується HPL пластик, міцність якого здатна витримувати удари, пошкодження і будь-які інші впливи. Крім того, пластик більш стійкий до підвищеної вологості. Плити HPL оформляються відповідно до дизайну інтер’єру або, наприклад, корпоративним стилем компанії.
Вибір пісуарних перегородок

Перегородки в туалет і пісуарні перегородки найчастіше вибираються одночасно при створенні інтер’єру зручною загального користування. Щоб визначитися з моделлю, яка необхідна в тій чи іншій ситуації слід звертати увагу на: дизайн інтер’єру, інтенсивність використання приміщення, можливості для облаштування і т.д. завдяки цим параметрам можна буде визначити тип конструкції, матеріал заповнення, декоративне оформлення перегородок, а також підібрати необхідну фурнітуру.

Ціна туалетних перегородок залежить від:

типу конструкції – на нашому сайті ви можете знайти три основні варіанти пісуарних і туалетних перегородок, однак можлива розробка індивідуальних проектів для нестандартних приміщень;
матеріал заповнення-вартість матеріалу відповідає зовнішньому вигляду, якості і комфорту використання в подальшому;
фурнітура – ми пропонуємо клієнтам тільки якісну фурнітуру європейської якості. Ви можете підібрати різні варіанти по функціональності і зовнішнім виглядом.

Замовити туалетні та пісуарні перегородки в Києві

Компанія SKY Construction виробляє перегородки для туалетів різних видів, форм і розмірів. У каталозі нашого сайту представлені різні варіанти для облаштування вбиралень-від доступних пропозицій, до моделей преміум-класу.

Ми пропонуємо прості і комфортні умови співпраці для всіх клієнтів. Можливе замовлення як стандартних рішень, так і створення унікальних і ексклюзивних проектів.

SKY Construction-це завжди зручно:

прорахунок вартості менше доби;
виготовлення будь-якої конструкції до 5 днів;
гарантія на виконані роботи-10 років;
працюємо без вихідних.

Звертайтеся за номерами, вказаними на сайті, або залишайте заявку на консультацію, і наші менеджери дадуть відповідь на будь-які питання, нададуть всю необхідну інформацію для замовлення, допоможуть скласти заявку на прорахунок.